Алфа БК универзитет донирао рачунаре основној школи на Космету
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Алфа БК универзитет донирао рачунаре основној школи на Космету

ВЕСТ, 12.03.2017

Алфа БК универзитет донирао је рачунаре Основној школи "Браћа Аксић" у селу Старо Грацко, општина Липљан, Косово и Метохија

Алфа БК универзитет донирао рачунаре основној школи на Космету

Алфа БК универзитет, у сарадњи са хуманитарном организацијом 28. јун, донирао је рачунаре Основној школи "Браћа Аксић" у селу Старо Грацко у општини Липљан на Косову и Метохији. Ову школу похађа 16 ученика који живе и образују се у изузетно тешким условима. Акција је организована на позив учитеља Зорана Ћирковића, а наш Универзитет и организација 28. јун потрудили су се да рачунари стигну до малишана у овом косметском селу. Надамо се да смо овим бар мало допринели њихом квалитетнијем школовању и да је пред овом децом, упркос тешким околностима, светла будућност.

Алфа БК универзитет поносан је на сарадњу са организацијом 28. јун, која је позната по својим хуманитарним делима и верујемо да су пред нама бројни заједнички подухвати.

УВЕК ПРВИ на пољу образовања, али и активизма и хуманитарог рада, јер добро се множи дељењем!