Драги бруцоши желимо вам срећан наставак школовања на Алфа БК Универзитету
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Драги бруцоши желимо вам срећан наставак школовања на Алфа БК Универзитету

Драги бруцоши желимо вам срећан наставак школовања на Алфа БК Универзитету

ВЕСТ, 13.07.2020

Прелиминарни резултати пријемног испита су објављени на свим универзитетима у Србији. На Алфа БК Универзитету, првом прватном универзитету, и поред тога што смо суочени са све мањим бројем  будућих бруцоша, као последице смањене стопе наталитета, резултати уписа су испунили очекиване квоте студената на програмима основних академских студија:

-  Факултета за финансије, банкарство и ревизију

-  Факултета информационих технологија

-  Факултета за математику и рачунарске науке

-  Факултета за стране језике

-  Факултета за менаџмент у спорту

Упис кандидата у првом уписном року на Алфа БК Универзитету завршава се 20. јула, а већ следећег дана објавићемо листу слободних места која су остала по студијским смеровима. За пријаву на жељени факултет Алфа БК Универзитета, можете се информисати путем e-мejл адресе  info@alfa.edu.rs или се директно пријавити позивом на број телефона 063/313-153.

Ваш Алфа БК Универзитет!

Постани и ти део Алфа БК тима!