Факултет за стране језике – знање, стручност, креативност
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Факултет за стране језике – знање, стручност, креативност

Факултет за стране језике – знање, стручност, креативност

ВЕСТ, 13.05.2019

У емисији „Иванине приче“, проф. др Маја Ћук, декан Факултета за стране језике Алфа БК Универзитета, истакла је како се кроз посебне креативне радионице и преводилачке пројекте студентима пружа могућност да остваре зараду током студирања.

Такође је наглашено да се кроз примену практичног знања студенти припремају за самостално покретање послова у струци и креативној индустрији. Квалитетна стручна пракса у настави и преводилаштву, као и могућност да се научно-истраживачки потенцијал искаже кроз богату издавачку делатност Факултета за стране језике већ на основним студијама, доприносе усавршавању успешних стручњака у сфери образовања, преводилаштва, културе и медија.

Постани и ти део Алфа БК тима!