Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Г. Нур Бакбергенов, саветник председника извршног одбора банке Bank BCC - Moscow, одржао предавање на Алфа БК универзитету

ВЕСТ, 31.05.2017

С посебним задовољством угостили смо свог бившег студента, данас успешног менаџера, г. Бакбергенова

У организацији Факултета за финансије, банкарство и ревизију, господин Нур Бакбергенов, саветник председника извршног одбора банке Bank BCC - Moscow, одржао је на Алфа БК универзитету гостујуће предавање на тему Лична ефикасност и планирање каријере.

Студенти су имали прилику да присуствују предавању о планирању и вођење професионалне каријере из угла врхунског менаџера. Господин Бакбергенов је бивши студент БК универзитета, а своју професионалну каријеру градио у великим банкама: BTA Bank (Казахстан и Јерменија), Caspi Bank (Казахстан), BCC Bank (Русија).