Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Гостујуће предавање - Сања Денчић, главни интерни ревизор Uniqa osiguranje a.d.o.

ВЕСТ, 05.06.2017

У организацији Факултета за финансије, банкарство и ревизију, главни интерни ревизор Uniqa osiguranje a.d.o. Београд, Сања Денчић одржала је у понедељак 29. маја 2017. гостујуће предавање за студенте АЛФА БК Универзитета на тему: "Дефиниција интерне ревизије из перспективе праксе".

Ово је друго гостујуће предавање које на нашем универзитету одржавају интерни ревизори, чланови Удружења интерних ревизора Србије и глобалног Института интерних ревизора (IIA Global).