Креативност у пракси кроз CreARcTivity пројекат
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Креативност у пракси кроз CreARcTivity пројекат

ВЕСТ, 22.06.2018

Традиционална изложба креативних радова на Факултету за стране језике

Креативност у пракси кроз CreARcTivity пројекат

У среду 27. јуна, у 15h, у просторијама Алфа БК Универзитета ће се одржати традиционална изложба креативних радова – CreARcTivity. Овај пројекат је започет пре 2 године, а настао је као производ савремених и иновативних метода у настави англистике на Факултету за стране језике. Поред својих прозних и поетских дела, инспирисаним признатим књижевним текстовима у англоамеричкој књижевности, студенти ће излагати и слике и фотографије, као и различите рукотворине и уметничке предмете. Након читања одабраних кратких прича и песама, предвиђено је и извођење драмског перформанса. У једном делу програма студенти ће представити и инспиративне пословне планове за своје будуће каријере у креативној индустрији, филологији, медијима и туризму.

позив на изложбу