Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Курс интернет маркетинга

ВЕСТ, 10.09.2020

Поштовани студенти и професори,

Алфа БК Универзитет организује Курс интернет маркетинга на основу ког ћете бити у могућности да стекните вештине о пословању на интернету и успешном оглашавању.

Курс интернет маркетинга

Студенти и запослени на Алфа БК Универзитету ће се, током овог интернет маркетинг курса, упознати са маркетиншким стратегијама које многе компаније данас користе како би се представиле својим потрошачима на интернету. На курсу ћете научити како да креирате имиџ и идентитет, овладаћете бројним техникама које се користе како би се компаније приближиле својим циљним групама и оствариле што ефикасније пословање. Курс ће се одржати у просторијама Алфа БК Универзитета у периоду од 11.9. до 15.9.2020 у следећим терминима:

Петак, 11.9.2020. од 10 до 14 часова,

Понедељак, 14.9.2020. од 10 до 14 часова и

Уторак, 15.9.2020. од 10 до 16 часова

Сазнајте зашто је данас интернет маркетинг од пресудне важности за било који бизнис и будите у корак са савременим дигиталним развојем тржиста! Придружи се најбољима!