Нове перспективе наставка сарадње Алфа БК Универзитета са студентима из Либије
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Нове перспективе наставка сарадње Алфа БК Универзитета са студентима из Либије

ВЕСТ, 19.06.2020

На Алфа БК Универзитету организован је састанак са представницима Либијске амбасаде, на ком су ректорка, проф. др Јозефина Беке Тривунац, Ирена Кировић, генерални секретар Алфа БК Универзитета и  проф. др Јован Веселиновић, декан Факултета за менаџмент у спорту Алфа БК Универзитета, разговарали о перспективама наставка сарадње са студентима из Либије.

Нове перспективе наставка сарадње Алфа БК Универзитета са студентима из Либије

Аташе за академско образовање, г. Мохамед O. A. Гхалбоун и представници Либијске амбасаде  - Биљана Јакшић и Јелена Трајковић посетили су Алфа БК Универзит са жељом да се упознају са начином рада и студијским програмима које похађају њихови држављани. У току састанка договорен је наставак сарадње, са назнаком да ће будућим студентима из Либије на сајту амбасаде бити доступне информације о студирању на нашем универзитету.

Дугогодишња сарадња са студентима из Либије потврђује чињеницу да се глас Алфа БК Универзитета далеко чује.

Драги студенти, добро нам дошли!

Упис је у току!