Одржавање испита у околнистима новог ванредног стања
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Одржавање испита у околнистима новог ванредног стања

Одржавање испита у околнистима новог ванредног стања

ВЕСТ, 08.07.2020

Обавештавамо студенте да ће се испити у јулском испитном року одржати  према предвиђеном распореду уз појачане мере безбедности у складу са свим препорукама које је дао Институт за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут".

Студенти ће полагати испит са маскама на лицу и на прописаној дистанци, са дезинфикованим рукама, те ће полагање испита бити спроведено уз поштовање свих предложених безбедносних мера. По потреби, наставник може да организује полагање испита у континуираним терминима, a највише четири студента могу да буду присутни у учионици.

Молимо студенте да се пре полагања испита јаве предметном наставнку који ће их обавестити у којој учионици ће испит бити реализован.