Потписан уговор о стручној пракси са Ерсте банком
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Потписан уговор о стручној пракси са Ерсте банком

ВЕСТ, 01.03.2017

Алфа БК универзитет потписао је уговор са Ерсте банком о обављању стручне праксе

Потписан уговор о стручној пракси са Ерсте банком

Програм стручне праксе важан је корак за професионални развој студената. Академска знања која студенти стичу кроз студијске програме на нашем Универзитету, од суштинске су важности за формирање будућих стручњака, а повезана са праксом изграђују профил спреман да одговори изазовима савременог тржишта рада.

Кроз овај програм праксе, наши студенти ће моћи да осете радно окружење пре него што формално ступе у њега и директно да виде како функционише рад „на терену“.

Право да конкуришу за стручну праксу имаће студенти 3. и 4. године основних академских студија Алфа БК универзитета.

Конкурс за стручну праксу и начин пријаве биће накнадно објављени на сајту Алфа БК универзитета.

Уколико сте амбициозни, жељни знања, упорни, истрајни и спремни да завирите у банкарски свет кроз делатност Ерсте банке, будите у току и искористите прилику коју вам нуди ваш Универзитет.

УВЕК ПРВИ!