Поводом одржане представе "Три гвинеје"
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Поводом одржане представе "Три гвинеје"

Поводом одржане представе "Три гвинеје"

ВЕСТ, 26.03.2018

У среду, 21.03.2018. године у 18 часова, на нашем Алфа БК универзитету имали смо част да уживамо у представи „Три гвинеје“ Вирџиније Вулф, у режији Бојана Милосављевића, у изведби четри младе даме: Вање Халупе, Елене Настић, Луне Шкопеље и Софије Стојановић.

Поред представе, наши студенти су имали прилику да учествују у дебати која је у први план истакла родну анализу друшвених односа. На овај начин, учесници као и публика јавно су допринели да се слика друштва и доминантних система на којима почива савремено друштво промени. На врло суптилан начин и представа и дискусија су се фокусирале на питања образовања, пре свега, жена, на која ми, као образовна институција, успешно дајемо одговоре већ више од двадесет пет година, подржавајући и негујући образовање младих студенткиња и студената.