е-УПИТНИК ЗА УТВРЂИВАЊЕ СТАВОВА СТУДЕНАТА АЛФА БК УНИВЕРЗИТЕТА ПРЕМА Е-УЧЕЊУ
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / е-УПИТНИК ЗА УТВРЂИВАЊЕ СТАВОВА СТУДЕНАТА АЛФА БК УНИВЕРЗИТЕТА ПРЕМА Е-УЧЕЊУ

ВЕСТ, 03.06.2019

Поштоване студенткиње и студенти Алфа БК Универзитета,
У оквиру студијско истраживачког рада нашег студента докторских студија Драгана Златковића (Факултет за математику и рачунарске науке) у циљу израде оригиналног научног рада спроводи се истраживање о утврђивању ставова студената нашег Универзитета према е-Учењу чији је саставни део електронски упитник.

Молимо Вас да одвојите мало времена и попуните упитник на ЛИНКУ

е-УПИТНИК ЗА УТВРЂИВАЊЕ СТАВОВА СТУДЕНАТА АЛФА БК УНИВЕРЗИТЕТА ПРЕМА Е-УЧЕЊУ

Напомена: Ова студија је званично одобрена од стране Алфа БК Универзитета и биће спроведена у сарадњи са стручном службом задуженом за студијске програме на даљину (DLS). Подаци прикупљени и обрађени у овој анкети биће заштићени и искључиво употребљени у научноистраживачке сврхе. Предвиђено време за попуњавање овог упитника је између 5 и 10 минута.

Алфа БК Универзитет Вам се унапред захваљује што сте издвојили део свог драгоценог времена и испунили електронски упитник, чиме ћете помоћи своме колеги, али и допринети развоју научно-истраживачког рада и е-Учења на нашем Универзитету.
Срдачан поздрав,