Александар Прњат на скупу САНУ и Института друштвених наука
Алфа БК Универзитет / О Универзитету / Достигнућа / Александар Прњат на скупу САНУ и Института друштвених наука

ВЕСТ, 28.06.2017

Проректор Алфа БК Универзитета, проф. др Александар Прњат учествовао је на скупу који су организовали Српска академија наука и уметности и Институт друштвених наука из Београда

Александар Прњат на скупу САНУ и Института друштвених наука

Дана 2. и 3. јуна 2017. у Институту друштвених наука у Београду одржан је научни скуп Филозофија кризе и отпора: мисао и дело Љубомира Тадића. На скупу су, између осталих говорили проф. др Драгољуб Мићуновић, академик Данило Баста,  проф. др Богољуб Шијаковић, проф. др Јасминка Хасанбеговић, проф. др Драган Симеуновић, проф. др Јовица Тркуља,професор емеритус Вукашин Павловић, проф. др Александар Прњат, проф. др Будимир Кошутић, др. Маринко Лолић, проф. др Јован Бабић, проф. др Зоран Кинђић. На свечаном отварању учесницима скупа се обратио и академик Владимир Костић, председник Српске академије наука и уметности.