Алфа БК Универзитет на вебинару Државног универзитета у Новосибирску
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Алфа БК Универзитет на вебинару Државног универзитета у Новосибирску

ВЕСТ, 16.11.2021

Учествовање наших представника на онлајн научној манифестацији Scientific Cafe

Алфа БК Универзитет на вебинару Државног универзитета у Новосибирску

Прошле недеље, 12. новембра, одржана је научна манифестација Scientific Cafe на Државном универзитету у Новосибирску у којој су, преко платформе Зум, учествовали и представници Алфа БК Универзитета.

У оквиру поменутог онлајн догађаја, проф. др Олга Александровна Маркасова, са Департмана за Маркетинг, оглашавање и односе са јавношћу, одржала је предавање о техникама успешног наступа у јавности, након чега се покренуо разговор о овој теми. Декан Факултета за корпоративну економију и предузетништво, Владимир Киз, посебно се захвалио колегама са наше образовне установе што су се прикључили овој значајној активности.

У разговору у току вебинара Scientific Cafe, поред проф. др Јозефине Беке Тривунац, научног сарадника и академског координатора при Канцеларији за међународну сарадњу и проф. др Мајe Ћук, проректора за међународну сарадњу и развој, учествовала је и представница Студентског парламента Алфа БК Универзитета, Јелена Димовски, студенткиња Факултета за стране језике.