Најава Зимске едукативне радионице за ученике средњих школа
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Најава Зимске едукативне радионице за ученике средњих школа

ВЕСТ, 08.12.2021

Алфа БК Универзитет позива све заинтересоване ученике 3. и 4. разреда средњих школа да се пријаве за бесплатно учешће у „online“ Зимској едукативној радионици. Радионица је организована са циљем да се ученицима омогући стицање вештина и савладавање нових знања из области:дигиталног маркетинга, управљања друштвеним мрежама у пословне сврхе, предузетништва, руковођења савременим организацијама, управљања односима са јавношћу и креирања позитивног пословног окружења.

Најава Зимске едукативне радионице за ученике средњих школа

Зимска радионица одржаће се у периоду од 17. до 19. јануара 2022. године, путем „online“ панела. Предавања ће одржати реномирани предавачи са искуством у предметним областима.

Ученици ће у удобности личног окружења моћи да прате сва предавања уживо, након завршене радионице сви полазници ће стећи дигитални сертификат о учешћу, а доносиоци сертификата биће ослобођени полагања теоријског дела пријемног испита приликом уписа на неки од факултета Алфа БК Универзитета.

Детаљан распоред предавања биће послат полазницима након извршене бесплатне пријаве.

Пријава за учешће у Зимској радионици обавља се путем „online“ упитника постављеног на следећем линку:

https://cutt.ly/FR4ush0 , или скенирањем QR кода који се налази на промотивном плакату.

Добро дошли на Зимску едукативну радионицу АЛФА БК УНИВЕРЗИТЕТА!

Чекамо Вас!