Одржано предавање у гимназији „Патријарх Павле“
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Одржано предавање у гимназији „Патријарх Павле“

Одржано предавање у гимназији „Патријарх Павле“

ВЕСТ, 01.12.2021

У оквиру вишегодишње сарадње професора са гимназијом „Патријарх Павле“, данас је одржано предавање под називом: „Како управљати конфликтима“.

Предавање је, ученицима завршног разреда ове школе, одржао проф. др Владимир Џамић, проректор за наставу и студентски стандард Алфа БК Универзитета. Током интерактивног предавања, матуранти су имали прилику да учествују у размени идеја и искустава на тему вештине управљања конфликтима и посебно су позвани да присуствују зимској радионици на ту тему, која ће бити одржана у јануару у току зимског распуста. Проректорку за финансије и организацију, проф. др Бобану Берјан Бачваревић и професора Џамића, угостили су директор школе, г. Јасмин Николовски и професорка социологије, госпођа Милица Миленовић.