Потписан споразум о сарадњи са Седмом београдском гимназијом
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Потписан споразум о сарадњи са Седмом београдском гимназијом

Потписан споразум о сарадњи са Седмом београдском гимназијом

ВЕСТ, 19.11.2021

У просторијама Алфа БК Универзитета данас је потписан споразум о сарадњи са Седмом београдском гимназијом. Овим  споразумом се успоставља сарадња у области образовања ученика, студената и наставника, као и организовања едукативних радионица, стручне праксе и истраживања у области образовања и васпитања.

Споразум су потписали проф. др Бобана Берјан Бачваревић, проректор за финансије и унутрашњу организацију Алфа БК Универзитета и директор Седме београдске гимназије, г. Мирослав Маркићевић, у присуству представника оснивача Универзитета, г. Милорада Пањевића и проректора за наставу и студентски стандард, проф. др Владимира Џамића.