Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / СТУДЕНТ ФМС НА НОВОМ ПОЧЕТКУ

ВЕСТ, 25.06.2021

Никола Пејовић је добро познато име љубитељима фудбала из Србије. Млади дефанзивац је био члан омладинске школе Црвене звезде и  Земуна, а прошао је и све млађе селекције националног тима Србије.

Брзо се одлучио да каријеру настави у Италији и тамо је наступао за Емполи и Пистојезе. Након тога су уследиле епизоде у Рудежу, Локомотиви из Загреба и Адмири из Аустрије.

Све ово га није спречило да упише и успешно студира Факултет за менаџмент у спорту, Алфа БК Универзитета и тиме докаже да млади спортисти уз квалитетну физичку вежбу могу у исто време и да се интелектуално надограђују на квалитетан начин.

СТУДЕНТ ФМС НА НОВОМ ПОЧЕТКУ

Након четири године проведене у иностранству, Никола Пејовић се враћа у домаћи фудбал, а наредне три године ће бранити боје Пролетера из Новог Сада.

НАШИ СТУДЕНТИ, НАША СНАГА !!!