СТУДЕНТИ ФМС НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА У ТОКИЈУ
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / СТУДЕНТИ ФМС НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА У ТОКИЈУ

ВЕСТ, 18.06.2021

Српска репрезентативка у стрељаштву  и будући дипломирани менаџер Факултета за менаџмент у спорту Андреа Арсовић  верује да ће на Олимпијским играма у Токију направити бољи резултат него у Рију и Лондону. Србију ће на Играма у Токију представљати седморо стрелаца, међу њима је и вишеструка европска шампионка и студент Алфа БК Универзитета Андреа Арсовић.

СТУДЕНТИ ФМС НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА У ТОКИЈУ

Првенство Европе у стрељаштву које је недавно одржано у Осијеку било је прво такмичење после више од 10 месеци, а Андреу ускоро очекује још једно такмичење, својеврсна припрема за Игре. Арсовићева је у Лондону 2012. године остварила најбољи резултат на Олимпијским играма – 15. место у дисциплини ваздушна пушка на 10 метара.

ИДЕМО АНДРЕА, ДО ОЛИМПИЈСКЕ МЕДАЉЕ У ТОКИЈУ, ЈЕР ТИ СИ СНАГА АЛФА БК УНИВЕРЗИТЕТА!!!