Politika privatnosti

Internet prodajno mesto, u okvriu internet stranice https://bkwebshop.rs/ vlasništvo je Alfa BK Univerziteta. Kao registrovani posetilac na sajtu Alfa BK Univerziteta možete pregledati ponudu bez obaveze da kupite uslugu. Naše usluge sastoje se u mogućnosti plaćaća školarine i troškova posebnih usluga koje Alfa BK Univerzitet pruža u skladu sa zakonom i opštim aktima, aktima Univerziteta i zaključenim ugovorima i ograničene su isključivo na obavljanje delatnosti visokog obrazovanja.
Alfa BK Univerzitet zadržava pravo da ovu Politiku privatnosti izmeni u svako doba i da tako izmenjen tekst postane važeći odmah po objavi istog na internet stranici.
Nastavak Vašeg korišćenja Web sajta nakon izmena, podrazumeva da prihvatate sve uslove tako izmenjene Politike privatnosti. Stoga savetujemo korisnike da periodično ponovo detaljno pročitaju informacije sadržane u Politici privatnosti, kako bi bili informisani o eventualnim promenama.

Načini plaćanja

Plaćanje proizvoda na našoj internet prodavnici je moguće izvršiti na jedan od sledećih načina: platnim karticama – VISA, Maestro ili MasterCard koje podržavaju plaćanje preko interneta. Plaćanje karticama je realizovano u saradnji sa AllSecure doo i UniCredit bankom i obavlja se na bezbedan i sertifikovan način preko AllSecure Paymet Gateway-a, jednostavnim unosom podataka sa platne kartice.
Nakon što se unesu podaci o kartici i potvrdi plaćanje, banka autorizuje transakciju i time je porudžbina odobrena i ulazi u dalji proces pripreme za isporuku. Iznos će biti rezervisan na Vašoj kartici (računu) i neće Vam biti raspoloživ za drugu namenu.
Transkacija će biti kompletirana i iznos skinut sa vašeg računa po Vašem završetku unosa podataka radi plaćanja na internet prodavnici.
Proverite kod banke koja je karticu izdala da li Vaša kartica podržava plaćanje preko interneta.