Slide AKREDITOVANI STUDIJSKI

PRELAZAK SA DRUGIH FAKULTETA NA
FAKULTET INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA, ALFA BK UNIVERZITETA

Fakultet informacionih tehnologija

Alfa BK univerziteta (u daljem tekstu FFBR) omogućava studentima brz i lak prelazak sa drugih srodnih fakulteta.  Studentu drugog fakulteta koji pređe na studije FFBR-a priznaju se ispiti položeni na tom fakultetu, ako nastavni programi tih predmeta u osnovi odgovaraju nastavnim programima predmeta FFBR-a. Student može da polaže ispite iz predmeta studijske godine koju je upisao, ukoliko položi razliku ispita iz predmeta prethodnih godina studija predviđenih nastavnim planom FFBR-a. Odluku o priznanju ispita donosi Dekan, na predlog Komisije za ekvivalenciju ispita. Uz zahtev, student prilaže dokumenta o postignutom uspehu na drugom fakultetu sa kog se upisuje, odnosno Uverenje o položenim ispitima.

Programi

Studentima koji odluče da nastave studije na FFBR na raspolaganju su sledeći studijski programi:

Sve potrebne informacije o uslovima prelaska sa drugih fakulteta možete dobiti u Studentskoj službi.

STUDENTSKA SLUŽBA

Stanka Vratnica stanka.vratnica@alfa.edu.rs