Slide AKREDITOVANI STUDIJSKI
PROGRAMI

STUDENTSKA PRAKSA

Studenti Alfa BK univerziteta na stručnoj praksi u kompaniji Tehnoinženjering

Studenti ALFA BK Univerziteta posetili su kompaniju “Tehnoinženjering” čija je osnovna delatnost građevinarstvo, promet i usluge. Najuža specijalnost ove kompanije je izgradnja mostova i puteva. Gospodin Dragan Nikolić, vlasnik i direktor kompanije, studente je upoznao sa najznačajnijim aspektima menadžmenta i organizacije posla u “Tehnoinžinjeringu”, ali im je, s pozicije dugogogodišnjeg predsednika jednog sportskog saveza, pričao i o izazovima sa kojima mogu da se susretnu na sportskim događajima.

INSPIRISAN

praktičnim iskustvima iz jako bogate karijere uglednog privrednika, g. Dragan Nikolić održao je nadahnuto predavanje Aleksandri Jekić, Nini Đuričić, Dušanu Tintoru, Marku Periću i Milisavu Radomiroviću, studentima našeg ALFA BK Univerziteta.
Obrazovanjem na ALFA BK Univerzitetu našim studentima nude se mogućnosti da svoja teorijska znanja primene i provere u praksi kroz rad u ovako prestižnim kompanijama.

Stoga, pridruži se i TI ALFA BK porodici!

Copyright © 2022 | Dizajn i izrada “Great Shade Factory” | Sva prava zadržana Alfa BK Univerzitet