Slide AKREDITOVANI STUDIJSKI
PROGRAMI

NAJVAŽNIJE KOD UPISA FAKULTETA JE DA ODABEREŠ ONO ŠTO TE ZAISTA ZANIMA.

KUDA SA NAŠOM DIPLOMOM?

Preko 20 akreditovanih studijskih programa koje nudi naš Univerzitet pružaju svima mogućnost da pronađu nešto za sebe i steknu znanje koje će pristajati uz njihovo buduće zvanje.

Budi siguran da tvoj izbor bude samo tvoj i ne dozvoli drugima da utiču na tvoje odluke. Odabir Fakulteta je ključna stvar za tvoju budućnost, koju od trenutka odabira sam krojiš.

Diplomirani studenti našeg Univerziteta nikada nisu imali problem pri zapošljavanju, bilo da je reč o stranim ili domaćim, privatnim ili državnim institucijama, kao ni da li je u pitanju posao u inostranstvu ili u našoj zemlji.
Naši diplomci danas zauzimaju visoke pozicije u svim sferama društva, zaposleni su u uspešnim kompanijama u zemlji i inostranstvu, zauzimaju rukovodeće funkcije u finansijskim institucijama, kao i u državnim službama od lokalne samouprave do ministarstva.

Međutim, treba imati u vidu činjenicu da su master studije sve traženije pri zapošljavanju, a upisivanje master studija u inostranstvu sa diplomom nekog od naših Fakulteta nikada nije predstavljao problem nijednom našem diplomiranom studentu.
Isto tako, Alfa BK univerzitet vrši upis i na akreditovane master i doktorske studije na svim Fakultetima u svom sastavu, a studenti koji završe osnovne studije kod nas, dobijaju specijalan popust za nastavak studija.

Gde su zaposleni naši studenti?

KAKO DO USPEŠNE KARIJERE?

Diplomirani studenti našeg fakulteta nikada nisu imali problem pri zapošljavanju. Oni su potvrdili stečeno znanje tako što su se zaposlili u domaćim ili stranim kompanijama i razvijaju uspešne karijere.

Naši diplomci danas zauzimaju visoke pozicije u svim sferama društva, zaposleni su u uspešnim kompanijama u zemlji i inostranstvu, zauzimaju rukovodeće funkcije u finansijskim institucijama, kao i u državnim službama od lokalne samouprave do ministarstava.