Нове перспективе наставка сарадње Алфа БК Универзитета са студентима из Либије

На Алфа БК Универзитету организован је састанак са представницима Либијске амбасаде, на ком су ректорка, проф. др Јозефина Беке Тривунац, Ирена Кировић, генерални секретар Алфа БК Универзитета и проф. др Јован Веселиновић, декан Факултета за менаџмент у спорту Алфа БК Универзитета, разговарали о перспективама наставка сарадње са студентима из Либије.

Аташе за академско образовање, г. Мохамед O. A. Гхалбоун и представници Либијске амбасаде – Биљана Јакшић и Јелена Трајковић посетили су Алфа БК Универзит са жељом да се упознају са начином рада и студијским програмима које похађају њихови држављани. У току састанка договорен је наставак сарадње, са назнаком да ће будућим студентима из Либије на сајту амбасаде бити доступне информације о студирању на нашем универзитету.

Дугогодишња сарадња са студентима из Либије потврђује чињеницу да се глас Алфа БК Универзитета далеко чује.

Драги студенти, добро нам дошли!

Упис је у току!