ОБАВЕШТЕЊЕ о начину рада на Универзитету након укидања ванредног стања

По укидању ванредног стања, настава на Универзитету и даље ће се одвијати у виртуелном окружењу (на даљину), с тим што консултације, и по потреби консултативна настава, на Универзитету почињу 18.05.2020. године. Пре повратка у зграду дезинфиковаће се све просторије.

Пријава испита за априлски испитни рок почиње 08.05.2020.године и траје до 16.05.2020.године.

Априлски рок почиње 20.05.2020 и завршава се 29.05.2020.године.

Сваки професор је дужан да достави рок својих испита Студентској служби, о чему су сви професори такође обавештени.

Овај рок одржаће се на уобичајен начин. Пошто се настава одвија даљину, нема потребе за прекидањем наставе. У овом року студенти имају право да полажу само испите из предмета који су слушали у ранијим семестрима. Испите из предмета који се слушају у текућем семестру студенти ће полагати у јунском испитном року.

Крај школске године одређен је академским календаром:

Који је доступан на: http://alfa.edu.rs/O-Univerzitetu/Dokumenta/Akademski-kalendar

и траје до 12. јуна. (15 недеља наставе у другом семестру). До тог периода одржава се и настава, у виртуелном облику (на даљину). Две недеље у јуну могу се, поред наставе, користити и за полагање колоквијума, одбрану семинарских радова и испуњење других предиспитних обавеза.

Посебно је важно да сви студенти попуне анкету постављену у Е учионици на сваком предмету.

Јозефина Беке-Тривунац

Рекор