Студентске спортске игре Факултета за менаџмент у спорту Алфа БК Универзитета

Алфа БК Универзитет већ 27 година организује Студенстке спортске игре, на којима учествују сви факултети Алфа БК Универзитета. Примарни циљ ових игара је развијање такмичарског духа у оквиру академске заједнице и јачања свести код младих људи о важности рекреативног спорта у њиховим животима.

Факултет за менаџмент у спорту Алфа БК Универзитета, који је носилац овог пројекта, је први приватни факултет који школује спортске менаџере. О квалитету студијских програма говори и чињеница да су Факултет за менаџмент у спорту завршили многобројни врхунски спортисти, већ доказани и афирмисани на међународном плану, као и спортски радници који су на високим руководећим позицијама у Републици Србији.

Зато следите и ви пример многобројних врхунских спортиста и успешних спортских радника који су изабрали Факултет за менаџмент у спорту Алфа БК Универзитета и придружите се најбољима.

Упис је у току!

Ваш Алфа БК Универзитет