PROMOTION HAPPY HOUR АТ АLFA BK UNIVERSITY ERASMUS DAYS 2024

ERASMUS KA 131 ПРОМОЦИЈА НА АЛФА БК УНИВЕРЗИТЕТУ

Алфа БК Универзитет поносно најављује свечану промоцију пројекта ERASMUS KA 131, која ће се одржати у оквиру догађаја PROMOTION HAPPY HOUR. Уговор о пројекту, потписан почетком октобра 2024. године између Алфа БК Универзитета и Фондације Темпус, представља значајан корак у ширењу могућности међународне сарадње и академске мобилности за студенте и професоре.

У име Алфа БК Универзитета уговор је потписао наш цењени ректор др Јован Веселиновић, уз подршку тима канцеларије Алфа БК за међународну сарадњу. Овај пројекат омогућава студентима и професорима да открију нове хоризонте, размене искуства са међународним партнерима и обогате своје академско искуство кроз један од најпрестижнијих европских програма – Еразмус.

Позивамо све заинтересоване студенте и професоре да нам се придруже 17. октобра 2024. године у 11:00 часова на Алфа БК Универзитету, где ће имати прилику да се детаљније упознају са предностима и могућностима које нуди овај пројекат. Биће то идеална прилика за све који желе да сазнају више о могућностима за студирање и истраживање у иностранству, као и за развој професионалних и личних вештина у интернационалном окружењу.

Узбудљиве презентације, разговори са стручњацима из области међународне сарадње и инспиративне приче из претходних пројеката учиниће овај догађај незаборавним. Не пропустите шансу да постанете део великог Еразмус пројекта који отвара врата новим искуствима и могућностима!

Добродошли на промоцију пројекта ERASMUS KA 131 на Алфа БК Универзитету!

За више информација и детаље, посетите линк Erasmus Days 2024.

PROJECT ERASMUS KA 131 PROMOTION HAPPY HOUR AT ALFA BK UNIVERSITY

The project KA 131 contract with the Tempus Foundation was signed at the beginning of October 2024 between representatives of the Tempus Foundation and representatives of Alfa BK University, rector PhD Jovan Veselinović, Full Time Professor. The contract was mediated by the team of the office for international cooperation of Alfa BK University.

We invite all interested students and professors to join us in the promotion of the KA 131 Project and get to know better the opportunities that Erasmus offers us. Event will be held at Alfa BK University October 17th at 11:00 a.m. Welcome to the project Erasmus KA 131 promotion happy hour at Alfa BK University !!! More information on the link Erasmus Days 2024.