AIESEC – PRIJAVE ZA ČLANSTVO SU OTVORENE!

Razmišljaš o budućnosti?

Istraživanja pokazuju da 83% uspešnih mladih ljudi tokom

studiranja aktivno volontira u nekoj od studentskih organizacija.

Zašto?

Fakultet ti obezbeđuje teorijsko znanje, a volontiranje ti pruža mogućnost primene i upotpunjavanje znanja kojim ćeš uticati na razvoj sebe i drugih.

Najveća studentska organizacija na svetu, AIESEC, otvorila je prijave za članstvo, kroz koje ćeš dobiti:

– priliku za vođenje ljudi

– kontakte širom zemlje i sveta

– razvoj strateškog planiranja

– priliku za razvoj komunikacionih i prezentacionih veština

– razvoj analitičnosti

Prijavi se!

Zahvaljujući ovom predavanju, studenti će imati sjajnu priliku da dobiju uvid u to kako izgleda „živeti u tri sveta“ i kako protiče život u jednom od najlepših i najstarijih univerzitetskih gradova u kome Maja Milanović predaje engleski i radi kao prevodilac.

Kako izgleda njen boravak i razvoj u Španiji? Kako je tekao proces apliciranja na master i doktorske studije? Na koji način se naša sagovornica prilagodila različitim kulturama i da li su je „vatra u stomaku i ideja u glavi“ ohrabrile da svoje školovanje nastavi u Španiji – samo su neka pitanja koja ćemo postaviti našoj dragoj gošći, te vas stoga pozivamo da iskoristite priliku i saznate što više informacija koje će vam pomoći u budućem radu.

Zainteresovani će imati priliku da pristupe predavanju i putem platforme Google Meet na linku: https://meet.google.com/oqn-qfdu-cww.

Očekujemo vas!

Fakultet za strane jezike