ALEKSANDAR PRNJAT NA SKUPU SANU I INSTITUTA DRUŠTVENIH NAUKA

Prorektor Alfa BK Univerziteta, prof. dr Aleksandar Prnjat učestvovao je na skupu koji su organizovali Srpska akademija nauka i umetnosti i Institut društvenih nauka iz Beograda

Dana 2. i 3. juna 2017. u Institutu društvenih nauka u Beogradu održan je naučni skup Filozofija krize i otpora: misao i delo Ljubomira Tadića. Na skupu su, između ostalih govorili prof. dr Dragoljub Mićunović, akademik Danilo Basta, prof. dr Bogoljub Šijaković, prof. dr Jasminka Hasanbegović, prof. dr Dragan Simeunović, prof. dr Jovica Trkulja,profesor emeritus Vukašin Pavlović, prof. dr Aleksandar Prnjat, prof. dr Budimir Košutić, dr. Marinko Lolić, prof. dr Jovan Babić, prof. dr Zoran Kinđić. Na svečanom otvaranju učesnicima skupa se obratio i akademik Vladimir Kostić, predsednik Srpske akademije nauka i umetnosti.