Alfa BK Univerzitet na 65. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga

Regionalno najveća manifestacija posvećena knjizi i promociji književnog stvaralaštva, obrazovanja, kulturnoj razmeni sa inostranstvom i pokretanju aktuelnih književnih i društvenih pitanja održava se od 23. do 30. oktobra na Beogradskom sajmu.

Priliku da učestvuje na ovogodišnjem Sajmu ima Alfa BK Univerzitet koji će u saradnji sa Fondacijom „Braća Karić“ predstaviti udženike i izdanja naših profesora iz oblasti ekonomije, sporta, diplomatije, bezbednosti i filologije.

Promocija izdanja profesora Alfa BK Univerziteta održaće se prema sledećem rasporedu:

• U ponedeljak 24.10.2022. od 14h izdanje Poslovna komunikacija: komunikacija u sportu, predstaviće dr Aleksandra Perović.
  • Od 14h izdanje  Trgovinski aspekti međunarodne ekonomije, predstaviće doc. dr Lidija Madžar.
  • U sredu 26.10.2022. od 14h izdanje pod nazivom Poslovne finansije, predstaviće doc. dr Suzana Balaban
  • U četvrtak 27.10.2022. od 14h izdanje Bezbednost u sportu, predstaviće prof. dr Stanimir Đukić
  • U petak 28.10.2022. od 13h su predviđenje posebne promocije za Fakultet stranih jezika, pored časopisa Reči, gde su urednici prof. dr Maja Ćuk i prof. dr Melina Nikolić. Predstaviće se i zbornici Jezik, književnost i budućnost (urednici prof. dr Tijana Parezanović i Božana Solujić M.Sc.), Filološki vidici (urednici prof. dr Tijana Parezanović i prof. dr Melina Nikolić) i Jezik, knjizevnost i priroda (urednici prof. dr Valentina Budinčić, prof. dr Maja Ćuk i doc. dr Andrijana Đordan)

Pozivamo naše drage studente da isprate sadržajan i interesantan program Univerziteta na štandu Alfa BK Univerziteta i Fondacije „Braća Karić“ i da u komunikaciji sa svojim profesorima razmene očekivanja i ideje kako bi dobili obrazovanje kakvo žele.

Alfa BK Univerzitet