ALFA BK UNIVERZITET NA VEBINARU DRŽAVNOG UNIVERZITETA U NOVOSIBIRSKU

Učestvovanje naših predstavnika na onlajn naučnoj manifestaciji Scientific Cafe

Prošle nedelje, 12. novembra, održana je naučna manifestacija Scientific Cafe na Državnom univerzitetu u Novosibirsku u kojoj su, preko platforme Zum, učestvovali i predstavnici Alfa BK Univerziteta.

U okviru pomenutog onlajn događaja, prof. dr Olga Aleksandrovna Markasova, sa Departmana za Marketing, oglašavanje i odnose sa javnošću, održala je predavanje o tehnikama uspešnog nastupa u javnosti, nakon čega se pokrenuo razgovor o ovoj temi. Dekan Fakulteta za korporativnu ekonomiju i preduzetništvo, Vladimir Kiz, posebno se zahvalio kolegama sa naše obrazovne ustanove što su se priključili ovoj značajnoj aktivnosti.

U razgovoru u toku vebinara Scientific Cafe, pored prof. dr Jozefine Beke Trivunac, naučnog saradnika i akademskog koordinatora pri Kancelariji za međunarodnu saradnju i prof. dr Maje Ćuk, prorektora za međunarodnu saradnju i razvoj, učestvovala je i predstavnica Studentskog parlamenta Alfa BK Univerziteta, Jelena Dimovski, studentkinja Fakulteta za strane jezike.