Alfa BK Univerzitet: Novi semestar u novoj zgradi

U novom, redizajniranom prostoru, početak letnjeg semestra na Alfa BK Univerzitetu obećava jedinstveno iskustvo studiranja, i to u najsavremenijim uslovima.

Ponosni na svoje ulaganje u obrazovnu ustanovu koja se nalazi u samom centru Novog Beograda, Alfa BK Univerzitet sa zadovoljstvom najavljuje svečani prijem studenata koji će se održati 06. marta 2023. godine u 12 časova. Svečani prijem će omogućiti studentima da se, na pragu letnjeg semestra, upoznaju sa novim, impozantnim prostorom, a profesori i uprava Univerziteta upotpuniće osećaj dobrodošlice u novom okruženju.

Ovaj događaj predstavlja početak novog poglavlja u našoj 30-godišnjoj tradiciji i donosi priliku za još intenzivnije podsticanje znanja i veština koja će biti dragocena u budućnosti.

Preuzmi vest u potpunosti