Dan otvorenih vrata

Dobrodošli na Alfa BK Univerzitet!
Pozivamo vas da nam se pridružite na Danu otvorenih vrata namenjenom srednjoškolcima, koji će se održati u zgradi Alfa BK Univerziteta. Tema ovogodišnjeg događaja je upis na fakultet i prednosti koje pruža Alfa BK Univerzitet kao obrazovna institucija.
U skladu sa duhom Dana zaljubljenih, 14.2.2024. fokus teme će biti ljubav i porodica, kako bismo istakli važnost obrazovanja u stvaranju harmoničnih i uspešnih zajednica.
Pored informativnih prezentacija i panel diskusija, posetiocima će biti omogućeno učešće u kvizovima znanja, koji će im pružiti priliku da testiraju svoje sposobnosti i zabave se u opuštenoj atmosferi.
Ne propustite priliku da saznate više o našem univerzitetu i mogućnostima. Rezervišite svoje mesto već danas!
Vidimo se na Danu otvorenih vrata!
Alfa BK Univerzitet
Bulevar maršala Tolbuhina 8.
Novi Beograd