GEJMING INDUSTRIJA PREDAVANJE I PLAĆENA PRAKSA

Prvi hyper-casual gejming akcelerator na ovim prostorima CrazyLabs će organizovati predavanje na Alfa BK Univerzitetu na temu gejming industrije pod naslovom „Razvojni program za ulazak u gejming industriju – prvi gejming akcelerator na Balkanu“. Predavanje će se iz epidemioloških razloga realizovati onlajn u utorak 6. aprila u 18č preko linka https://meet.google.com/vaq-requ-kqa.

Osim predavanja, od posebnog značaja je njihov program plaćene prakse za koju će naši studenti moći da konkurišu. Radi se o tromesečnoj praksi gde bi studenti pored mesečne plate imali i procenat od eventualno ostvarene zarade od igre koju bi tim kome se priključe studenti realizovao i razvijao u toku prakse. Pošto je reč o timskom radu koji zahteva znanja iz različitih oblasti, za praksu se mogu prijaviti ne samo studenti FIT-a i FMRN-a koji se bave programiranjem, već i studenti ostalih naših fakulteta koji poseduju druga specifična znanja o čemu će biti reči i u okviru predavanja.

Kratak opis predavanja:

– O CrazyLabs-u
Ko je i odakle dolazi CrazyLabs? Tržište igara. Biznis logika poslovanja u mobile gaming svetu.
– Šta su hyper-casual igre?
Fenomen nastanka hyper-casual igara, za koga su namenjene hyper-casual igre. Trenutni preovladavajući model. Predviđanje budućeg razvoja.
– Hyper-casual kao biznis model

Trenutno 60% svih izdatih igara za mobilni su hyper casual igre. Zašto?
Kako bilo ko može da se ubaci u „hyper casual business train“.
– Acrylic Nails – studija slučaja uspešne igre
Primer uspešne igre koja je našeg kolegu preko noći pretvorila u milionera (one of multiple examples).
– CrazyHubs akcelerator
Predstavljamo gejming akcelerator za hyper casual igre koji je otvoren u Novom Sadu, njegovu ulogu u većoj gejming priči, kao i to kako i zašto da budete deo akceleratora?