Gostovanje predstavnika Alfa BK Univerziteta u Jutarnjem programu Happy TV

Predstavnik osnivača i član Saveta Alfa BK Univerziteta, gospodin Milorad Panjević i rektor Alfa BK Univerziteta, prof. dr Vladimir Džamić, predstavili su u Jutarnjem programu Happy televizije novitete i buduće aktivnosti koje sprovodi Univerzitet.

Prvi privatni univerzitet u Srbiji sa tradicijom od 29 godina postojanja, nudi studentima mogućnost da od svojih prvih akademskih dana stiču vredna znanja i veštine i da već danas grade uspešnu profesionalnu karijeru. Kontinuitet u inovativnosti u obrazovanju Alfa BK Univerzitet nastavlja i dalje. Stoga je formiran „Web 3.0 House“, prva Blokchain zajednica u celom regionu.

Budućim studentima Alfa BK Univerziteta na raspolaganju se nalazi preko 20 akreditovanih studijskih programa iz oblasti informacionih tehnologija, računarstva, menadžmenta u sportu, marketinga, ekonomije, anglistike, matematike, bankarstva, trgovine i drugih. Zahvaljujući tome, budući studenti imaju priliku da steknu najsavremenija znanja i veštine tražene na tržištu rada, upravo iz oblasti koje ih zanimaju i u kojima formiraju viziju svoje buduće karijere.

Alfa BK Univerzitet omogućava svojim studentima pristup svim materijalima i predavanjima putem elektronske učionice, što predstavlja svojevrstan podsticaj razvoju praktičnih veština studenata, kroz angažovanje na studentskim i privrednim projektima. Na taj način diplomirani studenti po završetku studija na Alfa BK Univerzitetu poseduju merljivo i značajno iskustvo, koje sve svetske i domaće kompanije umeju da prepoznaju i cene.

Upis na Alfa BK Univerzitet može da se obavi u predupisnom roku, tokom maja i juna meseca, a uz poziv svima koji žele da predano rade na sopstvenom razvoju, Alfa BK Univerzitet želi dobrodošlicu budućim studentima.

Gostovanje u emisiji u celosti možete da pogledajte na sledećem linku.

Alfa BK Univerzitet

Uvek Prvi!