Izlaganje profesorke Alfa BK univerziteta Lidije Madžar na Naučnoj konferenciji:

Društvena stabilnost i dominantni fenomeni

Na poziv Međunarodne akademije nauka, umetnosti i bezbednosti – MANUB iz Beograda i Centra za strateška istraživanja nacionalne bezbednosti CESNA B iz Beograda, profesorka Alfa BK univerziteta Lidija Madžar učestvovala je na tradicionalnoj međunarodnoj Naučnoj konferenciji: Društvena stabilnost i dominantni fenomeni, koja je bila održana u Mionici 13. jula 2023. godine. Ovom prilikom je profesorka Lidija Madžar održala izlaganje na temu Odnos između digitalne privrede i produktivnosti u Srbiji: Primena ARDL modela, ukazujući na značaj obrazovanja, digitalne privrede i koncepta celoživotnog učenja za privredni razvoj naše zemlje.