Objavljen konkurs za upis na akreditovane studijske programe u školskoj 2022/2023. godini

U dnevnom listu Blic objavljen je konkurs Alfa BK Univerziteta za upis na akreditovane studijske programe akademskih studija, u školskoj 2022/2023. godini.

Alfa BK Univerzitet budućim studentima nudi mogućnost upisa na osnovne, master i doktorske akademske studije, na više od 20 akreditovanih studijskih programa. U sastavu univerziteta se nalaze Fakultet za finansije, bankarstvo i reviziju, Fakultet za matematiku i računarske nauke, Fakultet informacionih tehnologija, Fakultet za strane jezike i Fakultet za menadžment u sportu, kao i Akademija umetnosti koja nudi brojne smerove budućim studentima.

Objavljen tekst možete da pročitate na sledećem linku

Za sve informacije o upisu obratite nam se na kontakt telefon 011-260 9754, putem e-maila info@alfa.edu.rs ili lično u prostorijama Univerziteta, na adresi Palmira Toljatija br. 3. Novi Beograd.

Dobro došli!