MOMIROV NASTAVLjA NESTVARAN NIZ SJAJNIH KOŠARKAŠA NA ALFA BK UNIVERZITETU

Velike zvezde su nekada igrale košarku u dresu vršačkog Hemofarma, dok ih je sa tribina posmatrao mali dečak Stefan Momirov. Prolazile su godine, taj klinac je rastao i polako ulazio u profesionalni košarkaški svet, snovi su brzo počeli da mu se ostvaruju. U dresu reprezentacije Srbije osvojio je sa juniorima evropsko zlato, dok je sa Zvezdom igrao finale juniorske Evrolige.

Ove sezone Stefan Momirov igra za Megu Bemaks, ekipu koja je tokom velikog dela takmičarske godine bila pravi hit ABA lige. Pored uspešne košarkaške karijere Stefan sa uspehom pohađa i Fakultet za menadžment u sportu, Alfa BK univerziteta gde je student treće godine osnovnih studija i nastavlja fantastičan niz sjajnih košarkaša koji su studirali i studiraju na FMS.

SA FMS DO N(e)BA!!!