NAJAVA ZIMSKE EDUKATIVNE RADIONICE ZA UČENIKE SREDNJIH ŠKOLA

Alfa BK Univerzitet poziva sve zainteresovane učenike 3. i 4. razreda srednjih škola da se prijave za besplatno učešće u „online“ Zimskoj edukativnoj radionici. Radionica je organizovana sa ciljem da se učenicima omogući sticanje veština i savladavanje novih znanja iz oblasti:digitalnog marketinga, upravljanja društvenim mrežama u poslovne svrhe, preduzetništva, rukovođenja savremenim organizacijama, upravljanja odnosima sa javnošću i kreiranja pozitivnog poslovnog okruženja.

Najava Zimske edukativne radionice za učenike srednjih škola
Zimska radionica održaće se u periodu od 17. do 19. januara 2022. godine, putem „online“ panela. Predavanja će održati renomirani predavači sa iskustvom u predmetnim oblastima.

Učenici će u udobnosti ličnog okruženja moći da prate sva predavanja uživo, nakon završene radionice svi polaznici će steći digitalni sertifikat o učešću, a donosioci sertifikata biće oslobođeni polaganja teorijskog dela prijemnog ispita prilikom upisa na neki od fakulteta Alfa BK Univerziteta.

Detaljan raspored predavanja biće poslat polaznicima nakon izvršene besplatne prijave.

Prijava za učešće u Zimskoj radionici obavlja se putem „online“ upitnika postavljenog na sledećem linku:

https://cutt.ly/FR4ush0, ili skeniranjem QR koda koji se nalazi na promotivnom plakatu.

Dobro došli na Zimsku edukativnu radionicu ALFA BK UNIVERZITETA!

Čekamo Vas!