NAŠI STUDENTI, SU, NAŠA SNAGA!

‘Fakultet za menadžment u sportu Alfa BK univerziteta, već duži niz godina, školuje i osposobljava kadrove, koji treba da unaprede organizaciju i funkcionisanje sistema sporta, počevši od osnovnih organizacija, tj. klubova, do najvišeg nivoa stručnog planiranja i upravljanja nacionalnim sportskim savezima, kao i razvojem sistema sporta na nivou države. Koliko smo uspešni na ovom planu govori činjenica da je veliki broj naših studenata zauzeo neka od najznačajnijih mesta u sistemu sporta, kako u zemlji, tako i u svetu, počevši od vrhunskih menadžera, koji rukovode nacionalnim sportskim savezima, do selektora i trenera, koji dokazuju svoju uspešnost osvajanjem najprestižnijih medalja i nagrada u međunarodnoj konkurenciji. Stoga, sledite primer mnogobrojnih sportista, rekordera i reprezentativaca, koji su izabrali Fakultet za menadžment u sportu Alfa BK univerziteta za mesto gde ćete se profesionalno osposobiti za zvanje diplomiranog menadžera i/ili master menadžera.“

Prof. dr Jovan Veselinović

Dekan Fakulteta za menadžment u sportu Alfa BK Univerziteta

Postani i ti diplomirani menadžer i/ili master menadžer! Elektronsku prijavu upisa na Fakultet za menadžment u sportu možete popuniti na sajtu Alfa BK Univerziteta http://alfa.edu.rs/Prijava-za-upis-na-osnovne-akademske-studije-shk.-2020-2021-god ili se prijavite putem poziva na broj telefona 063/313-153.

*Drugi upisni rok je u toku!

Alfa BK Univerzitet