Odbrana doktorske disertacije mr Miroslave Mihajlov Carević na Fakultetu za matematiku i računarske nauke

Poštovani,

s ponosom Vas obaveštavamo da je na Fakultetu za matematiku i računarske nauke Alfa BK Univerziteta, mr Miroslava Mihajlov Carević odbranila doktorsku disertaciju sa temom

“Figurativni brojevi kao matematički model za reprezentaciju zakonitosti među prirodnim brojevima i razvijanje konstruktivnog mišljenja”.

Doktorant mr Miroslava Mihajlov Carević uspešno je odbranila doktorski rad, ispred komisije u čijem su sastavu bili mentor, doc. dr Milena Petrović, član i predsednik komisije, prof. dr Dejan Ilić i doc. dr Nebojša Denić.

Ovim putem čestitamo, sada doktorki nauka Alfa BK Univerziteta, dr Miroslavi Mihajlov Carević na uspešno odbranjenom doktoratu.

Alfa BK Univerzitet