ODRŽANO PREDAVANJE U GIMNAZIJI „PATRIJARH PAVLE“

Fakultet za strane jezike ima zadovoljstvo da najavi gostujuće predavanje doktorandkinje Maje Milanović koja je svoje školovanje nakon osnovnih studija nastavila na Univerzitetu u Valensiji, na katedri za ang

U okviru višegodišnje saradnje profesora sa gimnazijom „Patrijarh Pavle“, danas je održano predavanje pod nazivom: „Kako upravljati konfliktima“.

Predavanje je, učenicima završnog razreda ove škole, održao prof. dr Vladimir Džamić, prorektor za nastavu i studentski standard Alfa BK Univerziteta. Tokom interaktivnog predavanja, maturanti su imali priliku da učestvuju u razmeni ideja i iskustava na temu veštine upravljanja konfliktima i posebno su pozvani da prisustvuju zimskoj radionici na tu temu, koja će biti održana u januaru u toku zimskog raspusta. Prorektorku za finansije i organizaciju, prof. dr Bobanu Berjan Bačvarević i profesora Džamića, ugostili su direktor škole, g. Jasmin Nikolovski i profesorka sociologije, gospođa Milica Milenović.

listiku (Faculty of Philology, Translation and Communication, University of Valencia).

Pozivamo vas da u četvrtak, 24. 02. 2022., u 12č. u učionici A3 prisustvujete zanimljivom razgovoru na temu: Ženska seksualnost i prevođenje u delima D.H. Lorensa, kroz koji ćemo imati priliku da se upoznamo sa istraživanjima Maje Milanović.