POSTANI I TI DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA

Naš student Stefan Anđelković, nakon zavšenih osnovnih studija na Fakultetu informacionih tehnologija Alfa BK Univerziteta, zaposlio se kao Sistem administrator u kompaniji Senorta. Ova kompanija je osnovana 2007. godine u Torontu, a od 2016. godine je sa središtem u Srbiji. Pozicija digital signage-a koju obavlja Stefan, ima za cilj razvijanje inovativnih tehnologija, njihovu implementaciju, kao i održavanje mreža i sistema usluga koje su prilagođene specifičnim zahtevima poslovnog okruženja.

Postani i ti diplomirani inženjer elektrotehnike i računarstva
“Na ovoj poziciji sam primenio stečena znanja iz oblasti mreža i komunikacija sa Fakulteta informacionih tehnologija Alfa BK Univerziteta, gde mi profesorki kadar ni u jednom trenutku nije uskratio nijednu konsultaciju ili molbu. Tu sam prvi put iskusio projektni menadžment, što mi je takođe jako značilo u daljoj karijeri.”

Najbolja potvrda kvalitetnog obrazovanja na Alfa BK univerzitetu jesu naši uspešni i zadovoljni studenti.

Upiši i ti Fakultet informacionih tehnologija Alfa BK Univerziteta i postani inženjer elektrotehnike i računarstva.

Upis je u toku!

Više informacija,u vezi upisa, možete dobiti pozivom na broj telefona 063/313-153 ili putem posete sajta Alfa BK Univerziteta na: www.alfa.edu.rs

Alfa BK Univerzitet