Praznična radionica i Novogodišnja čajanka na Alfa BK Univerzitetu

U ponedeljak, 26. decembra, u učionici A3 u 17:30 biće održana Novogodišnja čajanka – događaj koji tradicionalno okuplja studente i profesore svake poslednje nedelje u decembru.

Pored druženja sa studentima, profesori Fakulteta za strane jezike organizovaće kreativnu radionicu na kojoj će biti predstavljeni kulturološki aspekti proslave Nove godine u Srbiji, Engleskoj, Španiji i Italiji, a program će ispratiti i video sadržaj koji će uputpuniti ovu prazničnu atmosferu.

Nakon ovih kratkih prezentacija, uslediće razmena poklona u sklopu aktivnosti „Tajni Deda Mraz“. „Tajni Deda Mraz“ predstavlja tradiciju razmene poklona koja se održava u toku decembra meseca. Tajnim izvlačenjem dodeljuje se ime kolege kojem se uručuje poklon.

Prethodnih godina je ovo bio lep povod za okupljanje i druženje, pravljenje ukrasa i gledanje prazničnih filmova, uz ispijanje prazničnih napitaka i degustaciju ukusne hrane. Stoga vas toplo pozivamo da nam se pridružite na predstojećim događajima i da svojim prisustvom upotpunite prazničnu čaroliju na Alfa BK Univerzitetu.

Alfa BK Univerzitet