PRIPREMNA RADIONICA ZA STUDENTE ZA PROJEKAT U OKVIRU AMBASADE JAPANA

Aktivnosti za međunarodno takmičenje mladih na Alfa BK Univerzitetu.

Fakultet za strane jezike organizuje posebnu radionicu kreativnog pisanja 14. maja u 12 sati, kao vid pripreme naših studenata za međunarodno takmičenje mladih u pisanju eseja koje organizuje „Goi Peace Foundation“. Ova tradicionalna aktivnost u okviru Unesko programa Obrazovanje za održivi razvoj, u koju želimo da uključimo i naše studente, podržava Ministarstvo obrazovanja, kulture, sporta, nauke i tehnologije Japana, kao i ugledne obrazovne institucije i medijski javni servisi u toj zemlji. Budući da su naši studenti ranije ostvarivali zapažene rezultate na sličnim takmičenjima, nadamo se da će i nove generacije nastaviti dobru praksu i tradiciju. Radionici, koja će biti organizovana uživo uz mere bezbednosti, kao i putem elektronske platforme, mogu prisustvovati svi studenti Alfa BK Univerziteta.