Prof. dr Svetlana Tomić održala promociju priručnika „Knjiga koja nedostaja: Priručnik za funkcionalnu pismenost“

U petak, 3. juna, u Biblioteci grada Beograda održana je prva promocija priručnika pod nazivom „Knjiga koja nedostaja: Priručnik za funkcionalnu pismenost“ naše uvažene koleginice, prof. dr Svetlane Tomić.

Brojni saradnici, kolege i poštovaoci lika i dela profesorke Svetlane Tomić prisustvovali su ovom događaju, a priliku da o knjizi govore imale su prof. dr Jelena Jovanović Simić, dr Nataša Trnavac Ćaldović i Danijela Gvozdenović Vujadinović. Svaka od pomenutih učesnica je iz različitog ugla osvetlila važnost Priručnika.

Još jednom, čestitamo profesorki Tomić na velikom uspehu i interesovanju koji njen Priručnik za funkcionalnu pismenost izaziva u javnosti.

Fakultet za strane jezike

Alfa BK Univerzitet