PROF. DR VIOLETA ŠILJAK ODRŽALA POZIVNO PREDAVANJE NA UNIVERZITETU U NOVOM SADU

Redovni profesor Alfa BK univerziteta, dr Violeta Šiljak održala je pozivno predavanje na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja u Novom sadu

Susret „Fizičko vaspitanje i sport kroz vekove“ je održan 19. i 20. maja 2017. godine na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja u Novom Sadu. U okviru programa skupa, naš redovni profesor, dr Violeta Šiljak je održala predavanje po pozivu studentima novosadskog Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja na temu „Izazovi savremenog olimpijskog pokreta“. Skupu su prisustvovali Pokrajinski sekretar za visoko obrazovanje i nauku – red. prof. dr Zoran Milošević, dekan Fakulteta za menadžment u sportu Alfa BK Univerziteta – red. prof. dr Dragan Životić, dekan Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja u Novom Sadu – red. prof. dr Dejan Madić, članovi Evropske sekcije za istoriju fizičke kulture FIEP i dr.