PROJEKAT NASTAVNO-NAUČNOG PODMLATKA FAKULTETA ZA STRANE JEZIKE PRI ASOCIJACIJI ZA KANADSKE STUDIJE U CENTRALNOJ EVROPI

Predstavljanje naučnih istraživanja o Alis Manro, dobitnici Nobelove nagrade iz Kanade, na Alfa BK Univerzitetu.

Projekat nastavno-naučnog podmlatka Fakulteta za strane jezike pri Asocijaciji za kanadske studije u Centralnoj Evropi
Fakultet za strane jezike organizuje poseban događaj iz kanadistike 2. juna 2021. godine u 15 sati, u okviru koga će naš nastavno-naučni podmladak predstaviti rezultate svojih istraživanja o priznatoj kanadskoj književnici Alis Manro.

Ova inicijativa je deo međunarodnog projekta koji je pokrenula Asocijacija za kanadske studije u Centralnoj Evropi u znak poštovanja pomenute značajne autorke i dobitnice Nobelove nagrade za književnost, koja ove godine proslavlja svoj devedeseti rođendan. Na Fakultetu za strane jezike su već bila priređivana slična zapažena naučna i kulturna dešavanja, uz podršku Srpske asocijacije za kanadske studije i Ambasade Kanade.

Detaljniji prikaz jedne od pomenutih kanadističkih aktivnosti dostupan je putem linka: https://www.youtube.com/watch?v=4b31n8xi5FY