Radionica Kako napisati jednostavan biznis plan

U okviru saradnje između Alfa BK Univerziteta i Savremene gimnazije, u sredu, 27.04. 2022. godine uspešno je održana radionica pod nazivom Kako napisati jednostavan biznis plan, a koju je doc.dr Suzana Balaban putem online platforme predstavila učenicima četvrtog razreda Savremene gimnazije. Tokom radionice, učenici su imali priliku da se bolje upoznaju sa najvažnijim postupkom u realizaciji poslovnog projekta, kao i načinima definisanja i ostvarivanja poslovnih ideja, što dovodi i do boljih rezultata u poslovanju.

Ova radionica je ujedno bila prilika da se učenici Savremene gimnazije upoznaju i sa dekankom Fakulteta za strane jezike, prof. dr Valentinom Budinčić, kao i profesorkom engleskog jezika i književnosti, prof. dr Tijanom Parezanović, koje su sa učenicima razgovarale o izboru odgovarajućeg fakulteta.

Upisati fakultet podrazumeva da odaberemo ono što volimo, ali i ono što će nam doneti profitabilnu karijeru. Zato je pri donošenju odluke o nastavku školovanja važno pronaći u čemu smo zaista uspešni, istražiti kolike su šanse za zaposlenje u konkretnoj oblasti kojom želimo da se bavimo i koji fakultet nam nudi praktično primenjiva znanja.

Na Alfa BK Univerzitetu možete pronaći veliki broj akreditovan studijskih programa na kojima uz vrhunske profesore stičete znanja i veštine za savremeno poslovno okruženje, u šta su kroz ovu radionicu i razgovor sa našim profesorima imali priliku da se uvere i učenici Savremene gimnazije.