REČ STUDENATA O FAKULTETU ZA FINANSIJE, BANKARSTVO I REVIZIJU

Marija-Babović
Marija Babović uspešno je završila prvu godinu osnovnih studija i izjavljuje:

“Odabirom i studiranjem na Fakultetu za finansije, bankarstvo i reviziju Alfa BK Univerziteta stekla sam i dalje stičem određena znanja iz oblasti poslovanja preduzeća. Ono što bih istakla kao jednu od privilegija studiranja na ovom univerzitetu je predusretljiv nastavni kadar, profesori i asistenti, koji sa svojim znanjem, željom i voljom nama studentima pomažu da lakše savladamo nastavne jedinice. Posle završetka studija otvara nam se mogućnost zaposlenja u javnom sektoru, bankama, osiguravajućim društvima, revizijskim kućama i drugo.”

Lea-Šanta
Lea Šanta, studentkinja četvrte godine Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju Alfa BK Univerziteta:

“Smatram da sam na Fakultetu za finansije, bankarstvo i reviziju Alfa BK Univerziteta stekla odgovarajuća znanja koja će mi omogućiti da radim željeni posao. Kao veliku prednost tokom studiranja istakla bih saradnju sa profesorima i asistentima koji su u svakom momentu bili spremni da svoje bogato znanje i iskustvo prenesu i podele sa nama.

Uspešna saradnja, kvalitetan profesorski kadar i mnoštvo studijskih programa samo su neke od odlika ovog Fakulteta.

Ukoliko i ti želiš da budeš u centru pažnje, stvoriš i povećaš sebi mogućnost za bolje zaposlenje i ako želiš da ti vrata svuda budu otvorena, upiši i ti Alfa BK Univerzitet!”

Pridruži nam se i postani student Fakulteta za finansije, bankarstvo i reviziju!